Весільний фотограф Тернопіль 2018-05-02T11:06:33+00:00

Весільний фотограф Тернопіль. Яскраво, стильно, з усім сердцем!

 

 

Привіт, мене звуть Даша, і я зроблю вас щасливими!

Телефонуйте — ми обов’язково затоваришуємо :)

 

+38 (097) 858-48-77

Нові весільні фотосесії

Дивіться повні серії з моїх останніх зйомок. Більше весільних фотосесій можна переглянути у розділі СВАДЬБА.

Що говорять мої пари

 

Почитайте усі відгуки…

Не кожен фотограф з професійною камерою професіонал

Якщо ви вважаєте, що для того щоб стати професійним фотографом достатньо купити якісну фотокамеру та освоїти базовий курс обробки зображень у фотошопі, то дуже помиляєтесь. Справжній майстер має свій неповторний стиль зйомки та власне бачення всього процесу. Цьому неможливо навчитися по підручниках чи відеоуроках. Свій стиль приходить із досвідом, постійним пошуком та вдосконаленням.

Якщо ж оглянути дошки об’яв Тернополя за запитом «фотограф на весілля у Тернополі», можна знайти сотні кандидатів. Як же знайти поміж них справжнього професіонала, який збереже у фотографіях незабутні моменти найщасливішого дня?

Найпростіший варіант – звернутися за порадою до друзів і знайомих. Вони можуть порекомендувати фотографа, з яким вже знайомі самі, розповісти що їм сподобалось, а що ні. Але при цьому важливо розуміти, що різні пари мають різний погляд на процес зйомки, і критерії вибору можуть дуже відрізнятися. Саме тому слід уважно ознайомитись з багатьма варіантами.

Оцінити майстерність весільного фотографа у Тернополі дуже просто, адже більшість професіоналів мають власні сайти, на яких регулярно публікують фотосесії весіль у портфоліо. Хоча на перший погляд, може і здатися, що всі знімки однакові, при більш детальному ознайомленні відчувається рука майстра: в крутих фотографів вони наче дихають!

Окремо хотілося б розглянути питання ціни. Шукати фотографа на весілля у Тернополі орієнтуючись на ціни – не найкраща ідея, адже щоб створити якісні, чарівні фотографії треба детально спланувати зйомку, створити незабутні образи, відшукати «ті самі кадри», а все це потребує чималих зусиль та досвіду. Знімки – це жива пам’ять, чарівна згадка про найважливіші моменти життя, тому економити на них не варто.

Найкращі місця у Тернополі для весільних фотосесій

Тернопіль – надзвичайно затишне і гарне місто, де є багато цікавих місць, які ідеально підходять для весільних фотосесій. Найбільш вражаючі і чарівні:

  • Домініканський костел;
  • Тернопільський замок;
  • Микулинецький замок;
  • Церква Різдва Христового.

Окрім того, у Тернополі є безліч затишних скверів, озеро біля Тернопільського замку, галявини, звідки відкриваються захоплюючі краєвиди, які стануть чудовим фоном для фотосесій.

Вагомою частиною у плануванні весільної зйомки – є визначення маршруту. Разом ми складемо список місць, де створимо незабутні знімки, які будуть берегти ті палкі почуття, що були з вами у найщасливіший день.

З усім сердцем, Даша Самарцева