Весільний фотограф Львів 2018-05-02T11:19:29+00:00

Весільний фотограф Львів. Яскраво, стильно, з усім сердцем!

Привіт, мене звуть Даша, і я зроблю вас щасливими!

Телефонуйте — ми обов’язково затоваришуємо :)

+38 (097) 858-48-77

Нові весільні фотосесії

Дивіться повні серії з моїх останніх зйомок. Більше весільних фотосесій можна переглянути у розділі СВАДЬБА.

Що говорять мої пари

Почитайте усі відгуки…

Ремеслом весільний фотограф зараз нікого вже не здивуєш

Багато хто впевнений, що якщо купити професійну «зеркалку» і навчитися прцювати у фотошопі — цього достатньо щоб стати фотографом. Але це далеко не так. Насправді талановитий фотограф відрізняється наявністю власного бачення того, як створити найкращий кадр. Не слід забувати і про досвід, особливо якщо це роки плідної практики.

Свої послуги у якості фотографа на весіллі у Львові пропонують сотні кандидатів, як же знайти справжнього фахівця на вессілля? Існує декілька шляхів вирішення цього питання:

  1. Можно звернутися за порадою до заміжніх друзів, адже вони це все вже пройшли і на власному досвіді можуть сказати, що їм сподобалось, а що ні. Крім того, вони можуть розповісти на які нюанси слід звернути особливу увагу, а також дадуть контактну інформацію фахівця. Але не слід зупинятися лише на цьому. Краще ознайомитись і з іншими пропозиціями.
  2. Переглянути портфоліо за пошуком в інеті. Лише на перший погляд всі фотографії з весіль однаково гарні. При детальному огляді одразу видно, які кадри робив професіонал, а які новачок. Знімки крутих фотографів легкі та емоційні, наче живі!
  3. Для багатьох важливим фактором під час пошуку фотографа у Львові є ціна. При складанні бюджету на весільну фотозйомку, слід дізнатися середню вартість послуг професійного весільного фотографа, і після цього вирішити, яка сума буде оптимальною саме для вашої пари. Потім вже можна починати пошук спеціаліста у межах запланованого бюджету. Але моя вам порада — намагайтесь не економити на цьому.

Справа фотографа проста лише на першй погляд: прийшов, клацнув і потім цілий місяць займаєшся обробкою знімків. Насправді, питання дещо глибше: ви ж хочете отримати не просто якісне зображення, а цікаві нестандартні кадри, де є емоції і щось таке, чтого немає у всіх інших, що буде саме про вас! Тому слід уважно обирати професіонала, який закарбує у знімках ваш день. Адже весільні фото — це пам’ять на все життя.

Де найкраще створювати весільні фото у Львові?

Львів — чарівне місце, де кожна вулиця — це чудове тло, щоб робити весільні фотографії. Жителям цього старовинного міста надзвичайно пощастило, адже на кожному кроці є місця з характером та історією, де хочеться знімати. Цікаві кадри можна зробити скрізь, але, незважаючи на це, я рекомендую заздалегідь продумати локації, скаласти такий собі «план дій» ;) Ось декілька популярних місць для весільної фотосесії:

  • Площа Ринок

Тут кожен будинок — пам’ятка архітектури, біля якої можна зняти не один сюжет.

  • Парк Високий замок

Одне з найромантичніших місць у Львові.

  • Оперний тетр ім. С. Крушельницької.

Чарівна споруда, яку обожнюють як мешканці Львова, так і туристи.

Львів надзвичайно багатий на гарні місця. У цьому місті можна знайти все для втілення різноманітних фантазій. Я розповім вам про свої улюблені локації, але нічого не завадить вам поділитися своїми ідеями. Це ж ваше весілля і ваша думка найголовніша! Але у будь-якому разі, обов’язково сплануйте маршрут, щоб уникнути небажаних ситуацій.

Я дуже люблю неймовірну красу місцевої архітектури, а ще більше — я люблю щасливих усміхнених людей! Приємно бути частинкою чогось великого і важливого. З часом забувається все, та фотографії пам’ятають кожну мить.

З усім сердцем, Даша Самарцева